Tegeleme E-marketingi organiseerimisega. Meie peamiseks tegevuseks on kvaliteetne e-posti saatmine äriklientidele. Kui soovite leida uusi partnereid, pakkuda oma teenuseid/tooteid või lihtsalt teavitada oma firma olemasolust – me oleme rõõmsad pakkudes Teile oma teenuseid! iPR.ee

LAITMATU KVALITEET

Meie e-maili laialisaatmis süsteem omab laitmatut kvaliteeti. Me uuendame pidevalt oma kontaktide andmebaasi. Kõik ärikontaktid on võetud avalikest andmebaasidest. 100% käsitsi loodud ja kontrollitud andmebaas sisaldab üle 135 000 ärikontakti!

EKSKLUSIIVNE TOETUS

Oleme valmis looma mistahes reklaamaksiooni lüheimate tähtaegadega! Oleme valmis soovitama optimaalseid lahendusi internetmarkentingi vallas. Oleme valmis vastama kõikidele küsimustele!

VÄGA KIIRESTI!

Oleme valmis looma mistahes reklaamkampaania lühimate tähtaegadega! Serverite läbilaske võimekus on valmis fantastilisteks tulemusteks! Partnerite serverid, mida kasutatakse laialisaatmiseks asuvad Lõua-Ameerikas, Aafrikas ja Aasias.

Tahate leida lihtsa, kindla ja kiire võimaluse anda teada oma firmast? Teil on unikaalne võimalus leida uusi kliente, makstes selle eest suhteliselt vähe. Tahate läbi viia oma toodete või teenuste reklaamkampaania e-mail laialisaatmise teel? See on suurepärane võimalus püüda suure hulga potensiaalsete klientide tähelepanu lühimate tähtaegadega
E-mail reklaam on ühtlasi ka reklaam läbi sotsiaalvõrgu. Forbes Media poolt läbiviidud küsitlus reklaamkuulutuste effektiivsuse kohta, näitas et e-posti ja elektronuudiseid kasutav markenting on teisel kohal effektiivsuse poolest loomaks uut generatsiooni kliente, koheselt peale otsingufraaside optimiseerimist. (SEO).

MIKS MEIE?

LAIALISAATMINE

Laialisaatmine vaid kvaliteetsetele ärikontakidele. Baasis on le 135 000 kontakti! Baas on loodud ja kontrollitud kasutamata botprogramme!

KOGEMUS

iPR.ee on loodud spetsialistide poolt, kes on IT-äris 2001 aastast! Meie meeskond omab kolossaalset kogemust, mis on sisse töötatud paljudes erinevates e-projektides!

KVALITEETSELT

Kõik kontaktid on kvaliteetsed. Andmebaasi uuendatakse pidevalt. Kõik kontaktid on kontrollitud ka praagi ja teisikute suhtes.

OPERATSIOONID

Me pakume kliendile võimaluse valida reklaamiks vastav pakett! Praegusel hetkel pakume 4 paketti, mis lasevad valida maksimaalselt optimaalse variandi!

KÄTTETOIMETAMINE

Teie reklaamkampaania toimetatkse vastuvõtjateni! Me jälgime iga saadetud kirja staatust! Peale laialisaatmise lõppu saadame Teile statistika ja aruande.

SKANEERIMINE

Skaneerime ja uuendame andmebaasi! Meil on maksimaalselt aktuaalne andmebaas!

SERVERID

Serverid, mida kasutatakse koos meie partneritega on kõige kaasaegsemad! Kasutatakse mitut data-keskust: Lõuna-Ameerikas, Aafrikas ja Aasias.

TOETUS

Me pakume kliendile täieliku toetust! Oleme valmis aitama klienti esimesel võimalusel lühimate tähtaegadega ( vajadusel – isegi öösel!)

VAADATA MEIE HINNAPAKETTE