B2B Kataloog

iPR B2B Kataloog – kõikide Eestis toimivate ettevõtete kontaktinformatsioon (kõik õiguslikud formaadid) !

iPR B2B -Target on suurepärane võimalus Teie jaoks leidmaks uusi potensiaalseid kliente. Kataloog on täielikult käsitsi koostatud ja sellel on väga mugav ja lihtne momentaalseks kasutamiseks mõeldud formaat (lihtne nimekiri)! Nimekiri sisaldab avalikke õiguslikke formaatide kontakte (kommertsettevõte; mittekommerts organisatsioon; individuaalne ärimees; riigiasutused) ja pole gruppideks jaotatud (s.t kataloog on ühtne kõikidele tegevusaladele, regioonid koos). Me arvame, et Eestis pole mõtet jaotada iPR B2B EST-Target Kataloogi gruppideks, kuna igas grupis võib ju leida uue potensiaalse kliendi! Kataloogi baasis asuvad äriregistrist pärit avalikud kontaktid ning samuti ka avalikud ärikontaktid ettevõttest endast.

Omandades kataloogi saate:
1) B2B nimekirja, milles on rohkem kui 100 000 Eesti avalikku ärikontakti (ainult email kontaktid) (TXT)
Nb! Kasutamise lihtsustamiseks – kataloogis on ainult email aadressid (ilma firmanimedeta).
2) Online reziimis baasinformatsiooni seadustest ja aktidest (PDF).
3) Identifikatsiooniinformatsiooni (kuidas identifitseerida (online kasutades leida) avalikku kontakti) B2B nimekirjas väljatoodud ärikontakti (PDF).
4) Allahindlust 50%, kui soovite tulevikus omandada kataloogi uut versiooni.

Andmebaas: 150 000 ärikontakti
Kataloogi viimase versiooni loomise kuupäev: 2017
Hind: 495 EUR

Kataloog on täielikult digitaalne (arhiivina, milles on esindatud mõned failid (txt, html, doc, pdf)). Kataloog väljastatakse ühele tellijale ja pole mõeldud edastamiseks kolmandatale isikutele. Kataloogi avamiseks on vajalik arvuti, milles on OS Windows (ja txt, html, doc, exe lugemiseks vajalikud programmid). Peale kataloogi tellimist, saate Te arve. Peale arve tasumist, saate te individuaalse lingi (allalaadimiseks) kataloogile 48 tunni jooksul.
Kui Teil on küsimusi seoses meie iPR B2B Target kataloogiga, siis vastame rõõmuga! – b2b@ipr.ee