Teenused

Tegeleme E-markentingi organiseerimisega. Meie peamiseks tegevuseks on kvaliteetne e-posti saatmine äriklientidele. Kui soovite leida uusi partnereid, pakkuda oma teenuseid/tooteid või lihtsalt teavitada oma firma olemasolust – me oleme rõõmsad pakkudes Teile oma teenuseid! iPR.ee

iPR B2B -Target on suurepärane võimalus Teie jaoks leidmaks uusi potensiaalseid kliente. Kataloog on täielikult käsitsi koostatud ja sellel on väga mugav ja lihtne momentaalseks kasutamiseks mõeldud formaat (lihtne nimekiri)! Nimekiri sisaldab avalikke õiguslikke formaatide kontakte (kommertsettevõte; mittekommerts organisatsioon; individuaalne ärimees; riigiasutused) ja pole gruppideks jaotatud (s.t kataloog on ühtne kõikidele tegevusaladele, regioonid koos). Me arvame, et Eestis pole mõtet jaotada iPR B2B EST-Target Kataloogi gruppideks, kuna igas grupis võib ju leida uue potensiaalse kliendi! Kataloogi baasis asuvad äriregistrist pärit avalikud kontaktid ning samuti ka avalikud ärikontaktid ettevõttest endast.

AdWords on Google kontekstse reklaami teenus, mis pakub mugava kasutajaliidese ja palju tööristu reklaamiteadete loomiseks. Hetkel kasutab Google AdWordsi kogu maailmas üle miljoni ettevõtte.

Kõige esmaseks ja peamiseks firma näo loomisel on firma logo loomine. Kõige tähtsam on hinnata kainelt kõiki firma plusse ja eripärasid, sellest lähtuvalt formeeritakse juba logo loomine.

Virtuaalkontor on ideaalne lahendus just nendele ettevõtetele, millel füüsiline kohalolek pole tähtis